Wspieraj nas

Gorąco zachęcamy do wspierania naszych działań, bo to właśnie dzięki Twojej pomocy możemy wciąż doskonalić i rozwijać naszą działalność. Można nas wspierać na cztery sposoby:

1. 1% podatku

TERAZ MOŻNA ŁATWO POMÓC osobom z demencją, Alzheimerem oraz problemami psychicznymi w ramach rozliczeń podatkowych. Dlatego prosimy…

Deklaracja podatkowa zawiera dwa pola, które są niezbędne by przekazać 1% rocznego podatku. W pola te wpisać należy:

numer KRS organizacji:  KRS nr 0000026398
cel szczegółowy: Zielona Przystań

Zbiórkę prowadzi Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy.

2. Darowizna

Łatwiej się już nie da.  

Darowiznę można wpłacić korzystając z  bezpiecznego panelu płatności elektronicznych dostępnego na dole naszej strony. Można tam wybrać proponowaną kwotę np. 20 zł kwotę lub wpisać własną.

lub wpłacając przelewem na konto:

Nr konta: 49160014621814216220000005

Fundacja Zielona Przystań

ul. Skargi 29a, 33-100 Tarnów

  • Przekazując darowiznę w formie rzeczowej (np. artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, artykuły chemii gospodarczej.

3. Wspierać za darmo podczas zakupów w Internecie

  • Wspierać nas za darmo przy okazji zakupów internetowych w ponad 1000 sklepach. Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.Wystarczy, że wejdziesz na https://fanimani.pl/zielonaprzystan/ i wybierzesz sklep. Ty zrobisz zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele. Co najważniejsze – nie zapłacisz ani grosza więcej!
    Allegro, empik, Castorama, RTV EuroAgd, Aliexpress i ponad tysiąc innych sklepów do wyboru…To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle dzięki rozwiązaniu FaniMani. więcej

4. Wolontariat

  • Chcesz pomagać osobiście – zostań naszym Wolontariuszem. Wówczas możes np. raz w tygodniu na 2-3 godziny przychodzić do „Zielonej Przystani” – uczestniczyć z podopiecznymi w zajęciach plastycznych, wspólnie wyjść do parku.  Jeśli jesteś tym zainteresowani wcześniej prosimy o telefon: 570 902 919

Środowiskowy Dom Samopomocy „Zielona Przystań”, ul. Piotra Skargi 29a, 33-100 Tarnów

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną wspierać naszych uczestników i ich rodziny.


REGULAMIN PŁATNOŚCI za pomocą FaniPay

  • Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
  • Strona internetowa może udostępniać płatności elektroniczne. Dostępne formy płatności to:

a. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
b. Płatności online
c. Płatności mobilne BLIK

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą przyjmujący wpłatę dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.